Nasz Zespół

Nasz zespół składa się z grupy inżynierów posiadających wieloletnie doświadczenie na rynku projektowym, szczególnie wyróżnia Nas ogromna wiedza z zakresu wykonawstwa w budownictwie, inwestycjach infrastrukturalnych. Zapewniamy że zespół projektowy wyznaczony do każdego projektu składał się z doświadczonej kadry inżynierów, którzy nie posiadają tylko uprawnień projektowych ale również doświadczonych w wykonawstwie, w kierowaniu robotami budowlanymi.

Obecnie nasza kadra cały czas się rozwija, składa się przede wszystkim z osób posiadających uprawnienia budowlane w zakresie projektowania i kierowania robotami bez ograniczeń. Dzięki tak wysokiemu doświadczeniu jako zespół jesteśmy w stanie realizować najtrudniejsze, najbardziej skomplikowane zadania projektowe, zawsze mając na uwadze problemy, które mogą wystąpić w trakcie wykonawstwa.

Założyciel firmy

mgr inż. Łukasz Szokalski

Absolwent studiów inżynierskich i magisterskich wydziału Elektrotechnik i Automatyki Politechniki Gdańskiej, specjalność Elektroenergetyka.
Prace zawodową rozpoczął już na studiach inżynierskich w jednej z wiodących pracowni projektowych zajmujących się przed wszystkim projektowaniem sieci i instalacji elektrycznych, dla inwestycji kubaturowych w Trójmieście. Kontynuował swoją praktykę zawodową jako projektant oraz inżynier budowy w przemyśle reprezentując firmę wykonawczo projektową branży elektrycznej oraz telekomunikacyjnej, która to wykonywała projekty i realizowała budowy, zadania inwestycyjne min. dla Grupy Lotos S.A.. Brał udział w wykonywaniu projektów infrastrukturalnych takich jak most wantowy w Rzeszowie na rzeką Wisłok, czy prestiżowym obiekcie trójmiejskim – kładka „Ołowianka”.

Projektował między innymi duże inwestycje infrastrukturalne dróg ekspresowych S-6, S-17 o znaczeniu krajowym. Doświadczenie w projektowaniu i nadzorach zdobywał dalej pracując jako samodzielny projektant oraz manager w zespole elektrycznym jednej z większych, znanych oraz doświadczonych trójmiejskich biur projektowych wielobranżowych, gdzie realizował min. innymi projekty związane z powstaniem tramwajów w Olsztynie, czy rozwojem Portu w Gdańsku. Sprawował nadzór nad realizacją prac budowlano wykonawczych na inwestycjach o znaczeniu krajowym. W trakcie powyższych realizowanych działań uzyskał uprawnienia branżowe do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń. Obecnie w BPE w Gdańsku realizujemy projekty instalacji i sieci elektroenergetycznych oraz teletechnicznych we współpracy z biurami projektowymi dla znaczących inwestorów, deweloperów, oraz operatorów energetycznych w województwie pomorskim.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.