O nas

Nasza firma BPE Biuro Projektów Elektroenergetycznych w Gdańsku posiada wieloletnie doświadczenie w branży elektrycznej i teletechnicznej. Specjalizujemy się w projektowaniu kompleksowo instalacji elektrycznych i niskoprądowych/teletechnicznych dla obiektów kubaturowych oraz dla obiektów infrastrukturalnych tzn. sieci elektroenergetycznych zewnętrznych, teletechnicznych zewnętrznych, oświetlenia drogowego, dekoracyjnego, iluminacji. Firma BPE znajduje się na liście kwalifikowanych wykonawców dopuszczonych przez ENERGA-OPERATOR S.A. Zapewniamy w pełni indywidualne podejście do każdego wykonywanego projektu. Dbamy o rzetelną realizacje projektów oraz terminowość.

Projekty wykonujemy za pomocą programów inżynierskich np. Autocad oraz jako jedni z nielicznych w systemie BIM-3D.

Nasza firma jest zlokalizowana w Gdańsku, natomiast podejmujemy się realizacji zleceń na terenie całego kraju, oraz zleceń międzynarodowych.

Przygotowane przez nas projekty są zgodne z polskimi i europejskimi normami, aktualnymi przepisami oraz najnowszą wiedzą techniczną. Gwarantujemy ich jakość – są wykonywane i weryfikowane przez wysokiej klasy projektantów, dokumentacja wykonywana jest kompleksowo tak aby Inwestor uzyskał wszelkie niezbędne formalności do zrealizowania inwestycji. Przygotowujemy kompleksowe dokumentacje projektowe zawierające: projekty, przedmiary, kosztorysy, specyfikacje, ekspertyzy.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Pracownia posiada polisę OC od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywania usług projektowych z pełną obsługą ze strony Brokera Ubezpieczeniowego.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.